NAZALI, kamu ve özel sektör tecrübesine sahip ortak ve çalışanları ile vergi, sosyal güvenlik ve gümrük alanlarında uzmanlaşmış, Türkiye’nin tescilli bir markasıdır.  Genç, konusuna hakim ve dinamik ekibiyle, kısa sürede birçok ulusal ve uluslararası firma ile çalışma şansı yakalayan NAZALI’nın temel üstünlüğü, tek çatı altında mali konuların olası tüm boyutlarını bir arada değerlendirerek kapsamlı çözüm önerileri sunabilmesidir.

NAZALI, deneyimli ve güvenilir kadrosu ile gerek ulusal gerekse uluslararası müvekkillerine birçok farklı alanda hukuki konularda savunma ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. NAZALI’nın temel felsefesi, müvekkillerimiz ile uzun vadeli ve güvene dayalı bir ilişki kurarak, kendilerine en uygun hizmeti en doğru ve hızlı şekilde sunmaktır.

“BİRLİKTE, BİLGİYLE BÜYÜR” sloganı ile yola çıkan NAZALI, sürekli araştırmaya ve sorgulamaya yönelik bir hizmet anlayışını ilke edinmiş olup, sayısı giderek artan seçkin müvekkilleri ile sektöründe aranan bir marka olma yolunda ilerlemektedir.